O nas

Salon Optyczny Jelenia Góra - Wnętrze - Optyk Sztuka Widzenia
Team Optyk Sztuka Widzenia - Magdalena Podroużek 01

Optyka okularowa to nasza pasja od ponad 20 lat.

W pracy stawiamy na profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta. Posiadamy wiedzę optyczną i optometryczną oraz certyfikaty "Stylisty Opraw Okularowych". Stworzyliśmy salon optyczny, w którym możecie poczuć się jak w domu, a wybór okularów umili Wam przyjazna atmosfera i filiżanka aromatycznej kawy. W naszym salonie oprócz tradycyjnych opraw, znajdziecie starannie wyselekcjonowane niszowe oprawy od niezależnych projektantów, które charakteryzuje wysoka jakość oraz unikatowy design. Robimy wszystko, aby oprawy, które Wam proponujemy były stylowe, nietuzinkowe i niekomercyjne, aby wyróżniał Was niebanalny styl a nie tylko duże logo na zauszniku.

Nasza Misja

Zapewnienie Naszym Klientom maksymalnego komfortu widzenia oraz dostarczanie im starannie wyselekcjonowanych, unikalnych wysokiej jakości opraw. Be unique! Be yourself!

Nasze Doświadczenie

Od ponad 20 lat w branży optycznej, robimy wszystko, aby zapewnić jak największy komfort widzenia naszym klientom. Wykonujemy wszystkie rodzaje okularów w tym ze szkłami progresywnymi, pryzmatycznymi, biurowymi i relaksacyjnymi.

Nasz Team

Team Optyk Sztuka Widzenia - Magdalena Podroużek

mgr Magdalena Podroużek

Właściciel / Doradca Klienta / Certyfikowana Stylistka Opraw Okularowych

Pani Magda ukończyła kierunek Optyka Okularowa i Optometria na PWr. Pomaga naszym klientom znaleźć idealne okulary oraz szkła dostosowane do indywidualnych potrzeb. Optyka i moda okularowa jest jej pasją, a największą satysfakcją uśmiech zadowolonych klientów.

Badanie Wzroku Jelenia Góra - Gabinet Optometryczny - Optyk Sztuka Widzenia

mgr inż. Marek Szklarz

Optometrysta

Pan Marek – absolwent Wydziału PPT na PWr na kierunkach Optyka, specjalność Optometria oraz Inżynieria Biomedyczna. Od kilku lat praktykuje w gabinetach optometrycznych. Zajmuje się diagnostyką wad wzroku, oceną ostrości widzenia oraz doborem miękkich soczewek kontaktowych. Ukończył wiele dodatkowych kursów z zakresu doboru soczewek kontaktowych, prawidłowej diagnostyki wad wzroku oraz kontaktu z klientem.

Nasz Salon