Okulary Jelenia Góra

Okulary Portrait Eywear - Optyk Sztuka Widzenia 02

Stylizacja opraw okularowych.

Każdy, kto choć raz wybierał okulary wie, jak trudne jest to zadanie. Olbrzymi wybór okularów, różnorodność stylów, rozmiarów, kształtów i kolorów może przyprawić o zawrót głowy i poczucie zagubienia. Często nie pomaga również pomoc najbliższych i zdawkowe „pasują Ci”, dlatego jesteśmy po to, aby fachowo pomóc Wam wybrać te jedyne, idealne okulary, które nie tylko skorygują Wasz wzrok, ale także będą doskonałym, stylowym uzupełnieniem Waszej stylizacji.

Dobrze dobrane okulary potrafią korygować lub maskować niedoskonałości twarzy, odmienić wygląd, sprawić, że ich noszenie będzie przyjemnością, a nie tylko przykrym obowiązkiem. Dzięki odpowiednim oprawkom możemy wyrazić swój charakter i osobowość, dlatego powinny być wyjątkowe, indywidualnie dopasowane do ich właściciela, jak również wady, którą korygują.

Ocena klientów:
5,0
Rated 5,0 out of 5
Na podstawie 2 opinii
Cena: 0,00 zł.

Profesjonalny dobór okularów - zalety.

Dobór okularów wymaga czasu i zaangażowania, dlatego nie warto zdawać się na przypadek. W dobrze skrojonej i dobranej oprawie nie poczujecie ograniczeń tylko nowe możliwości.

Jakie czynniki decydują, że po licznych przymiarkach wybieramy oprawę, która będzie nam towarzyszyć każdego dnia? Przede wszystkim zwracamy uwagę na kształt, kolor oprawek i drobne szczegóły/detale. To przede wszystkim te elementy sprawiają, że pomimo drobnych różnic jesteśmy w stanie wybrać ten jeden model dostosowany do naszego typu urody, charakteru i osobowości, w którym poczujemy się, że jest „nasz”.

Be unique! Be yourself!

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem na naszym blogu: Jak zapobiec zaparowywaniu okularów podczas noszenia maski?

Team Optyk Sztuka Widzenia - Magdalena Podroużek 01
Magdalena Podroużek - Stylistka Opraw Okularowych - Okulary Jelenia Góra

Opinie naszych klientów

Rated 5,0 out of 5
17 grudnia 2021

Perfekcyjnie dobrane oprawki i szkła, szybki termin realizacji. Duży wybór ciekawych i nietuzinkowych okularów. Gorąco polecam 🙂

Bożena
Rated 5,0 out of 5
6 grudnia 2021

Z całego serca polecam salon. Bardzo miła obsługa i indywidualne podejście do klienta. Oprawki zostały idealnie dobrane, na pewno jeszcze kiedyś skorzystam z usług Pani Magdy 🙂

Sandra

Jesteś naszym klientem? Podziel się swoją opinią o doborze okularów.